AKTUÁLNA PONUKA ŠTENIATOK

Ak sa tu nezobrazuje žiaden psík, momentálne nemáme v ponuke žiadne šteniatko, ktoré by bolo kompletne zaočkované a pripravené na adopciu.

Na adopciu ponúkame iba šteniatka, ktoré sú kompletne očkované, čipované, odčervené a zdravé. Kastrácia/sterilizácia psíka je podmienkou adopcie psíka z nášho združenia a býva realizovaná na naše náklady v čase, keď psík vyrastie do veku, aby bola realizovateľná. Nesúhlasíme s tvrdením, že fenka musí mať aspoň raz za život šteniatka, aby mohla byť sterilizovaná.

V prípade, že máte záujem o adopciu šteniatka a aktuálne takýto psík nie je v ponuke, môžete nám dať vedieť o sebe tým, že predbežne vyplníte Dotazník pre záujemcu o adopciu. Ako meno psíka uveďte, že máte predbežný záujem o adopciu šteniatka.

Odporúčame tiež prečítať si podmienky adopcie psíka.

V našom združení mávame viackrát do roka šteniatka. Zvyčajne sú to krížence rôznych druhov rás psíkov, kde často ani my nevieme povedať, do akej výšky vyrastú či akú budú mať povahu v dospelosti. Najčastejšie informujeme o novom príjme šteniatok na našej Facebookovej stránke alebo Instagrame, avšak adopcia býva zvyčajne možná až o niekoľko týždňov neskôr (odporúčame sa informovať priamo u vedúcej OZ).

Máte záujem o psíka hneď a nechcete dlho čakať?

Dajte šancu staršiemu psíkovi. 

  • Bude Vás milovať omnoho viac ako šteniatko. Starší psík si pamätá, že bol v útulku a ak mu dáte domov, bude Vás milovať omnoho viac, bude Vám nekonečne verný a bude smutný, ak čo i len na chvíľku vybehnete do obchodu.
  • Starší psík už môže poznať základné povely a môže mať hygienické návyky, čo šteniatko nepozná a chvíľu bude trvať, kým sa to naučí.
  • Šteniatko je živé, chce sa hrať, šantiť, behať. Budete zvládať jeho tempo?? Starší psík má už toto obdobie za sebou a dopraje Vám chvíľku pre seba, keď prídete domov unavený z práce.
  • Nikde nie je napísané, ako dlho bude žiť tento starší psík. Po adopcii Vám môže pokojne robiť spoločnosť aj ďalších 10 rokov.
  • Starší psík sa tiež dokáže naučiť hocijaký povel, či hygienickým návykom, stačí sa mu venovať.
  • Starší psík je tiež psík a zaslúži si druhú šancu. Nemôže za to, že nemal rodinu, kde by mohol prežiť celý jeho život.

ZOBRAZIŤ CELÚ PONUKU PSÍKOV