Vieme, že keď sa Vám stratilo zvieratko, máte veľa starostí s jeho hľadaním. Chceme Vám POMÔCŤ a pripravili sme pre Vás jednoduchú platformu, kam môžete nahrať svoj inzerát.

INZERCIA U NÁS ZADARMO

Inzerát viete jednoducho nahrať, jednoducho editovať a jednoducho zmazať v prípade potreby a nemá časové obmedzenie. Jediné čo potrebujete urobiť, je prihlásiť sa na Facebook a nahrať inzerát do špeciálne vytvorenej verejnej skupiny. Odtiaľ inzerát prezdieľame na hlavnej FB stránke útulku a aj u nás na webe.Kvôli zmene, ktorú uskutočnila spoločnosť Facebook 4. apríla 2018, bohužiaľ už nie je možné automaticky zobrazovať obsah zo skupín Facebook. Príspevky musíme vkladať ručne na stránku. Ale pre Vás to nič neznamená, stále je to pre Vás ten najjednoduchší spôsob.INZERUJTE u nás:
  • BEZPLATNE
  • OKAMŽITE
  • JEDNODUCHO

KAM TREBA NAHRAŤ INZERÁT?

TIPY:1. mať aktuálnu fotku ako takej kvality – kde sú vidno nejaké špecifické znamenia – škvrny, farebné fľaky, uviesť číslo tetovania a pod. 2. je vhodné napísať telefónne číslo na kontaktnú osobu 3. zo slušnosti je vhodné napísať: “prosím”, “ďakujem”, “dobrý deň”…
ČO ROBIŤ KEĎ SA VÁM STRATILO ZVIERATKO?